Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Дискусійна зустріч «Корпоративна соціальна відповідальність: погляд майбутніх фахівців соціальної сфери»

Дискусійна зустріч «Корпоративна соціальна відповідальність: погляд майбутніх фахівців соціальної сфери»

    5 листопада 2019 року на факультеті соціально-економічної освіти відбулася студентська дискусійна зустріч та офіційне вручення сертифікатів першим 50-ти студентам-учасникам онлайн–курсу «КСВ», що було зініційовано «Школою Social лідерства – Student» НПУ імені М.П. Драгоманова за організаційної підтримки кафедри теорії та технології соціальної роботи та організатора CSR Ukraine від 1+1 медіа-підтримки через Платформу онлайн-освіти зі сталого розвитку – Impactorium.

ksv 1

  З великим ентузіазмом студенти-лідери залучилися до курсу з корпоративної соціальної відповідальності (15 відеолекції) та успішно пройшли поточне та підсумкове тестування.

ksv 5

    Цікавим було обговорення дискусійних питань: Яким повинен бути соціальний працівник, щоб відповісти на запити та виклики суспільства? Чи може бути студент ініціатором змін? Що йому для цього потрібно? Як студентська спільнота майбутніх соціальних працівників може взаємодіяти та разом розвивати корпоративну соціальну відповідальність у нашій країні? (модератори - Савчук Аліна та Завадська Анна, студентки 32 СР групи). Кожен зміг висловити власну думку про курс і поділитися новими цікавими ідеями щодо реалізації КСВ в Україні.

ksv 3

    Радість та яскраві моменти вручення сертифікатів від Марини Саприкіної, керівника CSR Ukraine, розділили зі студентами керівники «Школи Social лідерства – Student» (Д.Д. Бибик, І.Б. Савельчук), завідувач кафедри (О.Г. Карпенко) та викладачі (М.О. Житинська, І.Е. Артеменко).

ksv 2

    З таким же натхненням студенти чекають нових активів, які «Школа Social лідерства – Student» обов'язково запропонує спільно зі своїми партнерами.

ksv 8

Керівництво

«Школи SOCIAL лідерства – STUDENT»

НПУ імені М.П.Драгоманова

 

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter