Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Драгоманівці здобули ще одну перемогу!

Драгоманівці здобули ще одну перемогу!

Вітаємо студентку факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Наталю Гудовану та її наукового керівника Ніну Осьмак з перемогою у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Наталя Гудована посіла 2 місце та отримала диплом ІІ ступеня в секції «українська література» в ІI етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання), що відбувся на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Тема наукової роботи – «Гендерна проблематика прози Володимира Даниленка». Науковий керівник: кандидат філологічних наук, професор кафедри української літератури Ніна Дмитрівна Осьмак.

Вітаємо й бажаємо подальших наукових звершень та перемог!

Пресслужба університету