Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / День знань у Дитячій інженерній академії

День знань у Дитячій інженерній академії

2 вересня 2019 року Дитяча інженерна академія була сповнена гарним настроєм та дитячим сміхом. Приводом для цього стало святкування Дня знань! На святкову лінійку завітали не лише учні та їх батьки, але й почесні гості з НПУ імені М.П. Драгоманова, участь яких була для нас неабиякою честю та надала ще більшого натхнення для підкорення нових вершин знань. Дружньою шкільною родиною ми разом з гостями та батьками вітали наших випускників дев’ятикласників, які стануть третім випуском в академії. А  одинадцятикласники будуть першими нашими випускниками!

Вітаємо усіх з початком нового навчального року! Учням і студентам – успіхів у навчанні, а вчителям та викладачам – розумних та допитлих учнів.

Дитяча інженерна академія