Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Гала-концерт "Дебют першокурсника"

Гала-концерт "Дебют першокурсника"

28 листопада в гуманітарному корпусі відбувся гала-концерт «Дебют Першокурсника», в якому взяли участь всі навчальні підрозділи університету. Було представлено найкращі доробки студентів-першокурсників.

Також на концерті відбулась театралізована презентація двох збірок творчості студентів – «Хай все буде так!» та «Філософія Туги». Це стало певним підсумком річної діяльності культурно-мистецького департаменту Студентської Ради НПУ. Свято  відбулось стараннями відділу виховної роботи, Студентською Радою та Центром культури і мистецтв НПУ. Головним дійством стало вручення грамот від ректора університету найкращим студентам. Цікавим було формулювання: «За новаторський підхід в організації художньо-просвітницької діяльності», «За індивідуальний внесок в розвиток самоврядування» та інші. Більше 60 студентів отримали нагороди в цей вечір.