Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Міжнародний науковий Форум

Міжнародний науковий Форум

5-6 червня на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулося спільне засідання Президії Академічної Мережі Центральної та Східної Європи - ANforCEE та пленарне засідання Міжнародного наукового Форуму "Слов'янська педагогіка в контексті світової освіти: історія та сучасність".

Переглянути фото

Країни учасниці - Московський міський педагогічний університет (Російська Федерація), Білоруський державний педагогічний університет імені Максима Танка (Білорусь).

З доповідю виступили такі гості: Кремень Василь Григорович, доктор філософських наук, професор, академік, Президент Академії педагогічних наук України; Кухарчик Петро Дмитрович, доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НАН Білорусі, ректор Білоруського державного університету імені Максима Танка (Білорусь); Савенко Олександр Ілліч, доктор педагогічних наук, дактор психологічних наук, професор, директор Інституту педагогіки і психології освіти Московського міського педагогічного університету (м. Москва, Російська Федерація); Мирослав Шиманський, професор Педагогічної академії імені Комісії Народної Освіти (м. Краків, Польща) та ін.