Свято першокурсника

1 вересня 2007 року о 12:00 у Національному палаці "Україна" відбувся урочистий концерт з нагоди Дня знань і посвяти у студенти-першокурсники 2007-2008 навчального року Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

На святковому заході були присутні почесні гості - Голова Верховної Ради України - Мороз Олександр Олександрович, перший заступник Голови Секретаріату Президента України - Васюник Іван Васильович, міністр Кабінету Міністрів України Толстоухов Анатолій Володимирович, міністр освіти і науки України Ніколаєнко Станіслав Миколайович та його заступник Шинкарук Василь Дмитрович, голова Шевченківської районної у м.Києві ради та адміністрації - Пилипишин Віктор Петрович, президент Академії педагогічних наук - Кремень Василь Григорович, Предстоятель Української православної церкви - Київського патріархату - Філарет, голова Українського фонду культури - Олійник Борис Ілліч та письменник Іван Федорович Драч.