Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Тиждень в університеті (28.01 - 1.02)

Тиждень в університеті (28.01 - 1.02)

Загальноуніверситетські заходи, що плануються на тиждень (28 січня - 1 лютого)

28 – 31 січня – участь делегації Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова у програмі проведення студентської акції «Московські канікули» у Московському міському педагогічному університеті.

28 – 29 січня – організація книжкової виставки «Крути – символ національної честі», приуроченої вшанування пам’яті героїв загиблих у бою під Крутами (до 90-річчя  битви під Крутами) (Інститут історичної освіти).

29 січнястудентська он-лайн дискусія (форум сайту НПУ ім.М.П.Драгоманова) на тему "Битва під Крутами - прояв найбільшого патріотизму молоді: актуальність та значення для українського студентства майже через століття", присвячена 90-річчю битви під Крутами (Піар-служба).

31 січня (14:00) – Вчена рада університету (231 ауд.)