Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / У НПУ оприлюднили перший список рекомендованих до зарахування

У НПУ оприлюднили перший список рекомендованих до зарахування

IMG 9300За правилами прийому у Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова 1 серпня 2013 року на стендах біля головного корпусу вишу з’явилися перші списки абітурієнтів, які рекомендовані до зарахування на навчання за кошти державного бюджету. Також з такими списками можна ознайомитися на офіційному сайті НПУ. Це, так звана «перша хвиля» в процесі зарахування до навчального закладу.

Подібні списки формуються за кожною окремою спеціальністю та являють собою список абітурієнтів, які подали документи до вишу, із зазначенням рейтингового бала та рейтингового місця.

Вступники, які мають бажання навчатися в університеті, де їх рекомендовано 1 серпня, протягом наступних чотирьох днів, повинні подати до Приймальної комісії оригінали документів.

У понеділок 5 серпня до 12 години рейтингові списки оновляться та тепер не включатимуть абітурієнтів, які не подали оригінали документів до 4 серпня.