Переможці олімпіади

alt

7-8 квітня на базі ІКПП відбулась Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності "Корекційна освіта (за нозологіями)" з міжнародною участю. У олімпіаді взяли участь 41 учасник з усіх регіонів України, а також Білорусії (Білоруський ДПУ ім. М.Танка), Росії (ГОУ ВПО Московський Міський Педагогічний Університет; ГОУ ВПО МГПУ; АОУ ВПО Ленінградський Державний Університет ім. О.С.Пушкіна), Молдови (Кишинівський педагогічний університет ім. Крянге).

Переможцями та призерами олімпіади стали:

І місце - Яковенко Ольга Петрівна (ІКПП НПУ ім. М.П.Драгоманова); Бикова Катерина Василівна (Білоруський ДПУ ім. М.Танка);

ІІ місце - Тищенко Наталія Олександрівна (Херсонський державний університет); Мелашевич Дарина Миколаївна  (ІКПП НПУ ім. М.П.Драгоманова); Жук Катерина Анатоліївна (Білоруський ДПУ ім. М.Танка); Лякішев Олексій Сергійович (ГОУ ВПО Московський Міський Педагогічний Університет);

ІІІ місце - Юрчук Тетяна Миколаївна (Кам"янець-Подільський національний університет ім. І.Огієнка); Горбик Євгенія Олегівна (АОУ ВПО Ленінградський Державний Університет ім. О.С.Пушкіна); Скира Олена Василівна (ГОУ ВПО МГПУ); Стасько Ксенія Михайлівна (ГОУ ВПО МГПУ); Мігліч Іванна Олександрівна (ІКПП НПУ ім. М.П.Драгоманова); Жорняк Яна Сергіївна (Полтавський державний педагогічний університет).
        Переможцями олімпіади в різних номінаціях також стали: Дриго Альона Ігорівна, Лисєнкова Аліна Сергіївна, Струлєва Світлана Олександрівна, Вєсьолкіна Катерина Олексіївна, Байдукова Ульяна Сергіївна, Головата Альона Олександрівна, Вороніна Софія Андріївна, Петренко Ганна Вікторівна, Калєда Варвара Василівна, Драгуш Олена Володимирівна, Бондаренко Ольга Анатоліївна, Гаєвська Цвітанна Володимирівна, Самсонова Марина Вікторівна, Кирніс Вікторія Анатоліївна, Комісаренко Наталія Олександрівна, Ткаченко Ольга Миколаївна, Васільєва Олена Олександрівна, Колісніченко Дарина Андріївна, Троніна Ксенія андріївна, Кукса Елла Валеріївна, Кутенко Надія Юріївна, Турлюн Катерина Олександрівна, Боровик Ольга Анатоліївна, Калатіна Роксолана Вікторівна, Примак Оксана Валеріївна, Зозуля Ольга Анатоліївна, Муращук Олена Михайлівна, Дяденко Аліна Олексіївна, Набока Антон Вадимович.