Міжнародна премія

altУкраїнський фонд культури
Журі Міжнародної премії імені Григорія Сковороди

24 червня 2010р. в Будинку Художника Національної Спілки художників України академіку Віктору Петровичу Андрущенку, ректору НПУ імені М.П.Драгоманова було вручено Міжнародну літературно-мистецьку премію імені Григорія Сковороди.
Премію присуджено за великі досягнення у розвитку національної освіти рішенням журі.

Колектив професоро-викладацького складу та студенти Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова щиро вітають ректора з високою нагородою!

Міжнародна літературно-мистецька премія імені Григорія Сковороди створена понад десять років тому. Нею відзначено вже близько сорока лауреатів. Серед них — Дмитро Білоус, Микола Луків, Михайло Шевченко, Володимир Черепков, Юрій Мушкетик, Феодосій Роговий, Василь Плющ. З музикантів — Микола Шопша, ансамблі «Гетьман», «Пісенне джерело». З науковців — Василь Кремінь, Василь Ткаченко. А з представників інших країн цю премію отримали Валерій Ганічев (Росія), Сергій Законников (Білорусь) та інші.

Одним із перших лауреатів премії імені Сковороди став відомий поет і громадський діяч Борис Олійник.