Засідання ректорату

15 червня 2007 року відбулося виїзне засідання ректорату Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова у приміщенні Інституту педагогіки та психології відділення „Педагогіка дошкільної освіти”.

На порядок денний було винесено питання про стан та шляхи вдосконалення співпраці НПУ імені М.П.Драгоманова з навчально-виховними закладами та установами Оболонського району м.Києва. Доповідач, голова робочої групи професор Огороднійчук Зоя Василівна, звернула увагу на те, що колектив університету проводить належну роботу за напрямками організації, проведення педагогічної практики студентів, підвищення кваліфікації педагогічних кадрів району, культурно-масової роботи. Зазначено, що активна робота з організації та проведення педагогічної практики проводиться в таких навчальних закладах району: с/ш №20, №143, №157, №168, №194, №214 та багатьох дошкільних установах. Було ухвалено рішення:
1. Про розробку плану поглиблення співпраці із закладами освіти Оболонського району та інститутів Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова;
2. Про сприяння впровадженню інноваційних технологій у навчально-виховний процес освітніх закладів Оболонського району м.Києва;
3. За погодженням з управлінням освіти Оболонської ради м.Києва розширити перелік базових шкіл, позашкільних закладів району для проходження педагогічної практики студентів НПУ імені М.П.Драгоманова та використання цих закладів як бази для експериментальної перевірки результатів кваліфікаційних та магістерських досліджень;
4. Організувати на базі профільних інститутів НПУ імені М.П.Драгоманова курси з підвищення кваліфікації педагогічних працівників району.