Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Зі святом 173-ої річниці НПУ ім. М.П.Драгоманова!

Зі святом 173-ої річниці НПУ ім. М.П.Драгоманова!

Шановні драгоманівці!

Маю честь привітати із 173-ою річницею нашої alma mater - найбільшого і наймогутнішого державного закладу підготовки вчительських кадрів.

Талановитий колектив університету по праву може пишатися своєю славною історією, оскільки генетичні витоки сягають 1834 - 1835 років!

Сьогодні Національний педагогічний університет ім.М.П.Драгоманова є науковим центром сучасної освіти!

Бажаю всім міцного здоров'я, щастя, творчої наснаги. Хай не міліє джерело знань, а стане основою процвітання і добробуту нашої неньки України.

Андрущенко Віктор Петрович

4 – 7

4 – 7 грудня – НПУ ім. М.П.Драгоманова проводиться ряд святкових і виховних заходів, приурочених до 173-ої річниці з Дня заснування університету:

Протягом 4 – 7 грудня – проведення у кожному Інституті виховних годин    „Пишаймося, нам – 173 роки”.

Протягом 4 – 7 грудня – підготовка стінгазет в кожному Інституті університету.

Протягом 4 – 7 грудня – проведення студентського конкурсу есе на тематику становлення і розвитку НПУ ім. М.П.Драгоманова.

Протягом 4 – 7 грудня – проведення ряду лекцій виховного характеру Покасем Віталієм Петровичем на тему „Педагогічна, громадська та просвітницька робота в НПУ ім.М.П.Драгоманова” (Інститут природно-географічної освіти та екології).

4 грудня (11:00) – секційне засідання проблемних груп зі стилістики української мови „Діалогічність науково-публікаційних праць Михайла Драгоманова” (8-7) (Денискіна Г.О.).

4 грудня (14:00) – брейн-ринг в Інституті соціології, психології та управління.

4 грудня (14:00) – святковий концерт в Інституті історичної освіти, приурочений до 173-річниці НПУ ім.М.П.Драгоманова.