Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Тиждень до Дня соціального працівника

Тиждень до Дня соціального працівника

Із 5 по 9 листопада Інститут соціальної роботи та управління НПУ ім.М.П.Драгоманова під керівництвом Алли Йосипівни Капської проводив святковий тиждень до Дня соціального працівника.

Тиждень до Дня соціального працівника передбачав такі заходи, організовані активом Інституту соціальної роботи та управління:

5 листопада – благодійна акція „Назустріч дітям” (34 СРПП група, дитячий садок №12).

5 листопада – вистава „Подорож до країни здоровя” (22 СППП, дитячий садок №428).

5 листопада – ігротека для „дітей-вулиці” (31,32 СППП, парк ім..М.Островського).

6 листопада – театралізована гра „Подаруймо радість дітям!” (21 СППП, школа „Афіни” м.Києва).

6 листопада – благодійна акція „Щасливі миттєвості дитинства” (16 МСР, школа-інтернат м.Буча).

6 листопада – літературно-музична композиція за творами О.Теліги „Життя не згасає” (21,22 СППП, 23 СППЗ; притулок для неповнолітніх).

7 листопада – профорієнтаційна акція „Соціальний працівник – громадянин, професіонал, особистість” (3 курс Інституту; Центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді).

7 листопада – ігротека „Козацько-лицарські ігри” (23 СППЗ, притулок для неповнолітніх).

8 листопада – семінар-тренінг „Профілактика тютюнопаління підлітків” (24 СРПП, школа-інтернат м.Буча).

8 листопада – інтерактивна вистава „Шкідливі звички – це не для мене” (23 СППЗ, міський притулок для неповнолітніх).

9 листопада – виставка-ярмарка „Дивосвіт” (11, 12 СППП; 13 – СППЗ; 21, 22 – СППП; 23 - СППЗ) (Інститут історичної освіти).