Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Презентація нового навчального посібника

Презентація нового навчального посібника

В Інституті педагогіки і психології в контексті заходів, присвячених Дню художника, презентовано новий навчальний посібник «Історія костюма», автором якого є завідувач кафедри образотворчого мистецтва, доктор педагогічних наук, професор Шевнюк О.Л. Це перше видання з такої теми на Україні і шостий навчальний посібник автора. Книга отримала схвальну пресу на останньому Львівському книжковому форумі, її окремий тираж замовлено і придбано Міністерством культури України.
Автором вперше запропоновано вивчення предметного середовища існування людини на основі культурологічного підходу. Новизна посібника полягає в спрямованості на виявлення ціннісних змістів історичних феноменів костюма, комунікативних засобів трансляції їх актуальних форм. Структура посібника відповідає новітнім вимогам до організаційно-методичного забезпечення освіти у вищій школі, що відкриває перспективи його застосування в умовах модульно-рейтингової та дистанційної системи навчання. Посібник устатковано словником основних термінів і персоналій до кожної з тем. Аудиторія навчального посібника – студенти, старшокласники, викладачі, учителі, працівники театру, кіноіндустрії, телебачення, всі, кого цікавлять проблеми вивчення культури.