Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Тиждень в університеті (11-15 лютого)

Тиждень в університеті (11-15 лютого)

Загальноуніверситетські заходи, що плануються на тиждень

12 лютого (14:00) – розширене засідання профактиву співробітників НПУ ім.М.П.Драгоманова (Горбачук І.Т.).

13-19 лютого – ряд загальноуніверситетських заходів, приурочених до Дня Святого Валентина:

13 лютого (17:00)музично-літературний вечір «Моя душа кохання» (Інститут української філології) (актова зала гуманітарного корпусу).

13 лютого (18:00) - святкова дискотека для закоханих (актова зала гуманітарного корпусу) («Молода Просвіта», «Русское слово»).

14 лютого – проведення акції до дня закоханих, що включатиме вікторину, святкову пошту та святкову газету (Інститут фізико-математичної та інформативної освіти).

14 лютого –  проведення загальноуніверситетського конкурсу на найкраще освідчення в коханні предмету чи людині своїх обожнювань «Любитиму вічно...» (Піар-служба).

19 лютого – святкова дискотека (виховний відділ, профком студентів університету) (студмістечко).

14 лютий (15:30) – півфінал гри КВК (актова зала гуманітарного корпусу).