Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Тиждень в університеті 21-25.01

Тиждень в університеті 21-25.01

Загальноуніверситетські заходи, що плануються на тиждень (21 - 25.01)

20 – 27 січня – залучення студентів до Виставки архівних документів «Перші уряди України: становлення виконавчої влади у 1917-1920 роках», присвяченої 90-річчю з часу утворення першого Уряду України – Генерального Секретаріату Цетральної Ради.

21 січня – загальноуніверситетський студентський фотоконкурс, приурочений Міжнародному Дню обійм (21 січня) на тему: «Подаруймо університету тепло дружніх обійм».

21 січня  - організація книжкової виставки, присвяченої історії національно-визвольних змагань початку ХХ століття в Україні (наукова бібліотека університету).

22 січня – середина лютого – ряд загальноуніверситетських заходів, приурочених до Дня Соборності України:

22 січня – проведення акції «Єдина Україна» (складання студентами карти єдності України) (Інститут української філології).

22 січня – проведення засідання дискусійного клубу української сучасної літератури на тему: «Соборність України в літературі» (Інститут української філології, «Молода Просвіта»).

22 січня – розпочато студентський конкурс есе на суспільну тематику «Українська національна ідея вустами драгоманівців» (Піар-служба, Студрада) (триватиме до 22 лютого).

Січень – участь в акції «Студенти єднають Україну» (Інститут історичної освіти).

8 лютого – проведення тематичної акції «Соборність України: державний та людський виміри» (навчальні підрозділи університету).

24 – 31 січня – участь делегації Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова у програмі проведення студентської акції «Московські канікули» у Московському міському педагогічному університеті (Маліновський Ю.Л.).