Головна / НОВИНИ / Події / Загальнуніверситетські / Міжнародна науково-практична конференція

Міжнародна науково-практична конференція

24-25 травня 2007 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Соціокультурна інтеграція в контексті викликів ХХІ століття".

Організаторами конференції виступили Міністерство освіти і науки України, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова; Інститут політології, соціології, права; Кафедра соціології, управління та євроінтеграції.

Серед учасників конференції були представники різних країн світу, зокрема США (професор кафедри філософії Університету Пурдью Вільям Л.Макбрайд, професор кафедри філософії Університету штату Каліфорнія Абель Б.Франко), Великобританії (професор факультету соціології, соціальної політики і соціальної роботи Ліверпульського університету Кен Робертс), Болгарії (доктор економіки, директор Болгарського центру відкритого навчання Боян Боянов), Польщі (доктор гуманістичних наук Академії імені Яна Длугоша Марія Крулиця, доктор гуманістичних наук Тереза Банашкевич, доктор гуманістичних наук Анна Пенкала), Росії (кандидат педагогічних наук Наталія Шевченко).

Науковцями були розглянуті і обговорені проблеми, тенденції і перпективи інтеграційних процесів у ХХІ ст., інтеграція як соціокультурний феномен, місце України в контексті європейської інтеграції та глобалізації, особливості соціокультурної інтеграції в різних країнах, інтеграційні тенденції в освіті тощо.