Головна / НОВИНИ / Події / Повідомлення кредиторів про реорганізацію Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова шляхом його приєднання до Українського державного університету імені Михайла Драгоманова

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова (код за ЄДРПОУ 02125295, місце знаходження: 01601 м. Київ, вул. Пирогова, 9) на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2022 р. №758-р «Деякі питання утворення та реорганізації закладу вищої освіти», наказу Міністерства освіти і науки України від 25 жовтня 2022 р. №949 «Про деякі питання утворення та реорганізації закладу вищої освіти» та у відповідності до статті 105 Цивільного кодексу України повідомляє, що строк пред’явлення (заявлення) кредиторами своїх вимог до Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова становить 2 місяці з дня оприлюднення цього повідомлення. Свої вимоги кредитори мають подати у письмовому вигляді до Комісії з реорганізації, за вказаною адресою, яка розглядає кожну вимогу, після чого приймає відповідне рішення.