Головна / НОВИНИ / Події / Навчально-методична рада / Рекомендація до друку від 25.01.12 р.

Рекомендація до друку від 25.01.12 р.

Рекомендація до друку підручників, посібників та навчально-методичних матеріалів викладачів і співробітників

президією Науково-методичної ради Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова

Посібники з Грифом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України

1. Кашина Г.С. Електротехніка та електроніка. Курс лекцій + CD: навчальний посібник/ за ред. Сергієнко В.П. (Гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України), 2011. – 240 с. (Інститут інформатики)