Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Жіноча команда з футзалу НПУ - бронзові призери Чемпіонату Європи серед університетів

Драгоманівська родина зустріла жіночу команду футзалісток НПУ імені М.П. Драгоманова–бронзових призерок Чемпіонату Європи серед університетських команд та привітала їх з перемогою.

fut zal 1

fut zal 2

fut zal 3

На зустрічі ректор університету Віктор Андрущенко вручив команді та її тренерам подяки і відзначив, що напередодні святкування 185-річного ювілею університету ця перемога є значною подією. Один із тренерів більш детальніше розповів про хід матчів на чемпіонаті, а гравчині поділились емоціями, отриманими під час футбольних баталій.

fut zal 4

fut zal 5

fut zal 6

fut zal 7

fut zal 8

fut zal 9     Віктор Петрович подякував спортивним переможцям за проявлені ними майстерність, командну згуртованість, силу, витримку і бажання до перемоги та побажав міцного здоров’я, нестримної енергії, якомога більше матчів, красивих голів та блискучих перемог у майбутніх змаганнях.

fut zal 10