Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Запрошуємо на V Морозівські читання

Запрошуємо на V Морозівські читання

konf moroz    Запрошуємо взяти участь у V Морозівських читаннях,  які відбудуться 18-19 жовтня 2018 р. у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Тематичне засідання – “Тьюторство як засіб інтернаціоналізації освітньо-наукового простору вищої школи”

Наукові напрями:

- тьюторинг у контексті концепції освіти впродовж життя;

- феномен тьюторства в традиції світового університету та формуванні відкритого освітньо-наукового середовища;

- партнерська суб’єкт-суб’єктна взаємодія викладач - студент як сутність і умова розвитку тьюторства у вищій школі;

- тьютор - особистісно-професійне призначення викладача вищої школи, теорія і практика професійної підготовки тьюторів;

- тьюторіал з позицій антропопрактики і реалізації принципу індивідуалізації освіти;

- організаційні форми та методичний інструментарій тьюторського супроводу;

- взаєморесурсність тьюторства, консультування, коучінгу, модераторства, фасилітаторства у вищій школі;

- тьютор - нова педагогічна професія, проблеми упровадження назви посади «тьютор» до Класифікатора професій України.

Адреса, режим роботи:

18 жовтня 2018 р. - вул. Пирогова, 9, центральний корпус - реєстрація учасників з 9.00 год., початок засідання о 10.00 год.;

19 жовтня 2018 р. – вул. Тургенєвська, 8/14, гуманітарний корпус - початок роботи секцій і круглих столів об 11.00 год.

Контакти:

(044) 238-01-78 (кафедра педагогіки і психології вищої школи НПУ імені М. П. Драгоманова), (067) 502 08 60 (Кравченко Ірина Миколаївна), (050) 576 65 55 (Сірик Валентина Григорівна)

Інформаційний лист >>>>>>