Запрошуєм взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Цифрові гуманітарні дослідження та цифрові трансформації у сфері культури»

Кафедра культурології та філософської антропології Факультету філософії та суспільствознавства Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Цифрові гуманітарні дослідження та цифрові трансформації у сфері культури», яка відбудеться 24 червня 2021 року у дистанційному форматі (ZOOM). За результатами конференції буде підготовлено збірник матеріалів конференції.

Тематичні напрями конференції:

• Цифрові гуманітарні науки як міждисциплінарна галузь, що об’єднує мистецтво, гуманітарні науки та інформаційні технології

• Цифрові методи дослідження в гуманітарних науках

• Передумови формування цифрової гуманітарної науки

• Метод культурної аналітики Льва Мановича• Інформаційно-комунікаційні технології як умова розвитку креативних індустрій

• Цифрова трансформація та цифровізація культурної спадщини

• Реєстри, big data, штучний інтелект та інші технології у сфері культури

• Цифрові інструменти для дослідження мобільності

• Цифровізація як інструмент (на прикладі бібліотечної справи)

Реєстрація учасників відбувається до 15 червня 2021р. за посиланням

Прийом тез: до 21 червня на електронну пошту Оргкомітету.