Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / З Новим роком! З Різдвом Христовим!

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

13 1   Дорога Драгомановська родино! Шановні викладачі, студенти та співробітники університету! Щиро вітаю вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть вам і вашим родинам добро, мир і достаток! Нехай 2019 рік виправдає усі ваші найзаповітніші надії і сподівання, а у ваших оселях повсякчас хай будуть душевне тепло, взаєморозуміння й любов! Нехай Новий рік буде для вас роком здійснення мрій та бажань, а поруч – тільки вірні і віддані друзі! Бажаю всім вам міцного здоров’я, миру і достатку у ваших домівках, особистого щастя та плідної праці на благо рідної України!

Хай рік новий із щастям ввійде у кожен дім, а тепло різдвяної свічки зігріє серце і сповнить душевною рівновагою та благополуччям! Нехай світла різдвяна зірка осяє ваш шлях, колядки наповнять оселю сміхом і радістю, принесуть вам і вашим близьким мир, добро і злагоду!

З Новим роком! З Різдвом Христовим!

Щиро Ваш

ректор Віктор Андрущенко