Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / З Днем соціального працівника!

З Днем соціального працівника!

sotsrobota    Шановні викладачі кафедри теорії та технології соціальної роботи та студенти спеціальності «Соціальна робота», фахівці закладів-партнерів соціальної сфери! Вітаємо вас з Днем соціального працівника!

Ви обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію соціального працівника. Від професіоналізму та компетентності, високих особистих якостей соціальних працівників багато в чому залежить якість життя багатьох людей в нашій країні, їх соціальне самопочуття, впевненість в завтрашньому дні. А тому зичимо вам наснаги, оптимізму, творчих здобутків та бажання працювати на благо людей!

З нагоди професійного свята кафедра теорії та технології соціальної роботи факультету соціально-економічної освіти підготувала для всіх охочих комплекс заходів, із програмою яких можна ознайомитися тут >>>