Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / З Днем працівника освіти!

З Днем працівника освіти!

Шановні викладачі!

Сердечно вітаємо вас з Днем працівників освіти! Висловлюємо щиру вдячність за творчу, самовіддану працю, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, яке повсякчас даруєте студентам.

Бажаю міцного здоров'я, натхнення, наснаги, вдачі і терпіння, злагоди та благополуччя. Низький уклін за вірність вашому покликанню сіяти добре, вічне, розумне.

З повагою, ректор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова

академік В.П.Андрущенко

Урочиста частина святкування до Дня працівників освіти відбудеться у актовій залі центрального корпусу Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова 9 жовтня 2007 року 0 13:00.

Будемо раді бачити усіх освітян, що невтомно трудяться у нашому університеті, вкладаючи в студентські серця слово мудрості і любові.