Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим!

Вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорога Драгомановська родино! Прийміть мої найщиріші вітання з прийдешніми святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Цей рік був складним. Проте ми з гідністю долали всі виклики, зосередившись на основному – наданні якісної освіти нашим студентам та збереженні при цьому їх здоров’я у цей нелегкий пандемійний час.

Бажаю, щоб прийдешній рік відкрив кожному з нас перспективні горизонти, став плідним та результативним для нових досягнень і перемог, а на нашій рідній землі нарешті запанував мир та злагода!

Нехай у новому році нам додасться сил і здоров’я, у душі запанує спокій і впевненість. Нехай Різдвяна зірка зігріє наші серця радістю, наповнить його добротою, милосердям і любов'ю!

Незламного нам оптимізму, невичерпної енергії та невпинного руху вперед для здійснення своєї місії в ім’я досягнення національного добробуту України та процвітання нашого університету!

novyj rik

З найкращими побажаннями