Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Вітаємо з перемогою в конкурсі з напрямку "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті"

Вітаємо студента факультету інформатики Євгена Козолупа та його наукового керівника Василя Франчука з перемогою в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Євген Козолуп посів 3 місце на ІI етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з напрямку "Інформаційно-комунікаційні технології в освіті", що відбувся на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. Тема наукової роботи – «Методика навчання програмування в закладах загальної середньої освіти для 6-7 класів». Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, професор кафедри комп'ютерної інженерії та освітніх вимірювань Василь Михайлович Франчук.

Вітаємо й бажаємо подальших наукових звершень та перемог!

Пресслужба університету