Вітаємо переможця!

Вітаємо переможця II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія і археологія» Карабардіна Андрія зі здобуттям 1 місця та наукового керівника, к.і.н., доц., декана історичного факультету Тетяну Мелещенко.

Конкурс відбувся 14 квітня 2021 року на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». 100 учасників із 22 закладів вищої освіти подали свої роботи на конкурс, 25 з них були відібрані до фіналу та публічно захищали свої роботи. За результатами рецензування (попереднього заочного оцінювання робіт) та після проведення підсумкової науково-практичної конференції (захистів робіт) галузева конкурсна комісія підбила підсумки ІІ туру Конкурсу та прийняла рішення про визначення переможців Конкурсу. Бажаємо нових досягнень і перемог!

pidsumki konkurs 1 pidsumki konkurs 2

pidsumki konkurs