Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Відійшов у засвіти Леонід Макарович Кравчук

Відійшов у засвіти Леонід Макарович Кравчук

На 89-му році життя відійшов у вічність перший Президент незалежної України  Леонід Макарович Кравчук.

Людина-легенда, що була біля витоків сучасної української державності, обіймав посаду голови Верховної Ради України, коли розпався СРСР, став президентом незалежної України у 1991 році. Йому довелося приймати непрості історичні рішення, але він завжди залишався відданим Україні і щиро вболівав за її долю.

Леонід Кравчук неодноразово відвідував Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, брав участь у конференціях та форумах міжнародного рівня, зустрічався зі студентським та викладацьким колективами. Ми мали за честь прийняти його у  почесні професори нашого університету.

Висловлюємо щирі співчуття родині та друзям Леоніда Макаровича.

Світла пам'ять Вам, пане Президенте…

kravchyk

Ректор Віктор Андрущенко,