Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Відділ міжнародних зв'язків запрошує заступників деканів з наукової роботи та міжнародного співробітництва

Представників Ради молодих вчених університету, Наукового товариства студентів та аспірантів імені Григорія Волинки та всіх зацікавлених у міжнародній співпраці на індивідуальні інформаційно-консультаційні зустрічі щодо розширення потенціалу міжнародного співробітництва, які відбудуться  3, 4, 5 березня з 10 до 13 години (кабінет 253 ЦК).

Задля забезпечення достатньої кількості часу консультації, просимо заздалегідь повідомляти про свій візит за телефоном - 234-37-55

Також запрошуємо студентів на тренінг з міжнародної академічної мобільності. Захід відбудеться 2 березня о 12 годині в аудиторії 57, вулиця Освіти 6.