Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Відділ міжнародних зв’язків інформує! Програму ЄС Еразмус+ на 2021-2027 рр. вже ОГОЛОШЕНО

Відділ міжнародних зв’язків інформує! Програму ЄС Еразмус+ на 2021-2027 рр. вже ОГОЛОШЕНО

  25 березня 2021 р. Європейська Комісія офіційно оголосила про відкриття нової Програми ЄС Еразмус+ на 2021-2027 рр.!

  Завдяки бюджету понад 26 мільярдів євро, оновлена Програма буде не лише міжнародною, але й більш інклюзивною, цифровою та екологічною!

  Для трьох сфер діяльності Програми – освіта та професійний розвиток, молодь і спорт, основними цілями будуть наступні:

-  сприяння академічній мобільності у сфері освіти та професійного розвитку

-  сприяння неформальній та інформальній навчальній мобільності у сфері молоді

-  сприяння навчальній мобільності персоналу сфери спорту

   Разом з тим, нова Програма буде працювати для досягнення розвитку співпраці, якості, інклюзії, креативності та інновацій на рівні організацій і впровадження стратегій у сфері освіти, професійного розвитку, молоді та спорту. Крім цього, Еразмус+ на 2021-2027 рр. підтримуватиме викладання, навчання та проведення досліджень з питань європейської інтеграції, зокрема щодо майбутніх викликів та можливостей Європейського Союзу в межах напряму Жан Моне.

  Буде також підтримано нові флагманські ініціативи, такі як Європейські університети, Академії вчителів Еразмус, Центри досконалості у сфері професійної (професійно-технічної) освіти та ВідкривайЄС.

  Деталі за посиланням

  Також запрошуємо студентів до усасті в ЕРАЗМУС+ ДНЯХ ДЛЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ: ZOOM EDITION, що відбуватимуться протягом квітня. Деталі та реєстрація за посиланням

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter