Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Університет в програмі “Академія лідерства з інтернаціоналізації”

Університет в програмі “Академія лідерства з інтернаціоналізації”

  Професор факультету менеджменту освіти та науки Марья Нестерова пройшла тендерний відбір для участі в програмі “Академія лідерства з інтернаціоналізації” ("Internationalization Leadership Academy")  EducationUSA , яка покликана об’єднати українських та американських викладачів університетів, а також їх студентів за допомогою віртуальних навчальних технологій.

    Таким чином,  Національний педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова увійшов у 20-ку кращих українських університетів – учасників проєкту.  Проєкт передбачає залучення до програми віртуальної академічної мобільності Державного університету Нью Йорку - State University of New Yourk (SUNY), зокрема, тісну співпрацю з  SUNY COIL Center - лідером у сфері  Globally Networked Learning (GNL). У рамках цієї програми  відбудеться навчання щодо створення модулів віртуального обміну за допомогою інноваційної навчальної моделі COIL (Collaborative Online International Learning), що була розроблена  для впровадження стратегій інтернаціоналізації  та застосовується викладачами у багатьох країнах світу.  Представники SUNY COIL Center поділяться з учасниками проєкту найновішими напрацюваннями та досвідом  щодо створення модулів віртуального обміну, а також допоможуть у пошуку партнерів  з американських університетів та коледжів серед викладачів, що входять у професійну мережу SUNY COIL Center. Це одна з провідних міжнародних організацій, орієнтована на нову галузь глобального мережевого навчання (GNL), в якій використовується методологія викладання та навчання, яка забезпечує інноваційні економічно ефективні стратегії інтернаціоналізації. 

    Першим кроком реалізації програми стане проходження тижневого онлайн воркшопу щодо ознайомлення з Collaborative Online International Learning.  Семінар "Основи COIL" був проведений Джейн МакКолі з Центру спільного онлайн-навчання SUNY (COIL) 16 листопада 2020 р. Очікуємо на продуктивну співпрацю у рамках цієї програми.

Відділ міжнародних зв'язків

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter