Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Студенти-культурологи запрошують обговорити арт-блокчейн

Студенти-культурологи запрошують обговорити арт-блокчейн

За останній місяць розмов, новин і навіть мемів зі згадуванням абревіатури NFT стало настільки багато, що здається, ніби в світі мистецтва більше нічого не відбувається. Студенти-культурологи запрошують всіх охочих з’ясувати, що таке NFT-токен і чому  художник Beeple увійшов до трійки найдорожчих сучасних художників світу. 14-го квітня 2021 року відбудеться онлайн-дискусія на тему «Арт-блокчейн: Вплив технологій на мистецтво».

Технологія блокчейн не нова, але її активна інтеграція в світ мистецтва почалася нещодавно, і за останні кілька років з'явилося безліч стартапів, які використовують блокчейн-інструменти для підтвердження автентичності та унікальності творів цифрового мистецтва, продажі традиційних предметів мистецтва в індивідуальне або колективне володіння.

Так що ж представляє із себе Арт блокчейн?

• Чи стали CryptoArt і NFT революційнимі для арт-ринку и цифрового мистецтва?
  • Як ці технології впливають на культурні індустрії?
  • Чому деякі роботи продаються за рекордні суми?

Для обговорення цих питань чекаємо на вас на онлайн-дискусії «Арт-блокчейн: Вплив технологій на мистецтво» 14 квітня о 15.30.

Реєстрація за посиланням

Участь безкоштовна для всіх охочих. Запрошуємо студентів, викладачів та абітурієнтів!