Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / ШКОЛА SOCIAL ЛІДЕРСТВА - STUDENT НПУ ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА – МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ТА ОСОБИСТІСНОГО ЗРОСТАННЯ

ШКОЛА SOCIAL ЛІДЕРСТВА - STUDENT НПУ ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА – МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ТА ОСОБИСТІСНОГО ЗРОСТАННЯ

Проблема пандемії COVID-19 стала найактуальнішою у сучасному світі. В умовах карантину, майбутні соціальні працівники поповнюють знання і тренують навички, які допоможуть дивитися на світ через об’єктив соціальної справедливості. Вони готуються до змін, оскільки повинні використовувати весь континуум соціальної роботи! Це нові виклики, задачі, ідеї та можливості.

За бажанням організаторів та 70 учасників «Школи Social лідерства- Student» НПУ імені М.П. Драгоманова проведення Літньої програми «ПРОФЕСІЙНЕ ЗРОСТАННЯ МАЙБУТНІХ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ» (травень, 2020) відбулося у он-лайн форматі.

Навчання та дискусії проходили за напрямами: залучення до неформального онлайн навчання; проєктний вимір проблем соціальної роботи; інноваційні підходи до професійної діяльності соціального працівника; методи та технології зростання лідерського потенціалу студентів; інноваційно-орієнтовані технології в сучасній вітчизняній практиці соціальної роботи.

Активність залучення студентів була забезпечено проходженням он-лайн курсів на найпопулярніших та найбільших розвинених платформах в Україні: Impactorium – (за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі), Promethtus, BYM, Освітній Хаб м. Києва.

Онлайн – навчання стало інструментом для досягнення найкращих результатів професійного та особистісного зростання майбутніх соціальних працівників. За період проведення Програми студенти отримали знання і навички з понад 30 онлайн – курсів, які набрали значної популярності серед учасників та потрібні для подальшої соціальної роботи й успішної кар’єри.

Вітаємо проактивних і креативних учасників з успішною сертифікацією та закінченням Програми. Бажаємо подальших успіхів і досягнень, творчого вам натхнення та безмежних можливостей для реалізації своїх лідерських ідей для суспільних змін!

 

distange school of social 1 distange school of social 2
distange school of social 3 distange school of social 4

 distange school of social 5

Організатори Школи Social лідерства- Student:

кандидат педагогічних наук, доцент Савельчук І.Б.

ст.викладач, керівник Школи Social лідерства- Student Бибик Д.Д.

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter