Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / «Школа SOCIAL лідерства – STUDENT»: ЛІТО – 2019 – СИНЕВИР

«Школа SOCIAL лідерства – STUDENT»: ЛІТО – 2019 – СИНЕВИР

   На початку травня цього року на території Національного природного парку «СИНЕВИР» (с. Колочава, Закарпаття) за сприянням ректора університету проф. В.П. Андрущенка, підтримки проф. Г.М. Торбіна, проф. І.Т. Горбачука, проф. М.С. Корця, проф. В.Б. Євтуха, проф. О.Г. Карпенко та ефективної допомоги Є.В. Біденка відбулась літня програма розвитку лідерського потенціалу студентів «Школа SOCIAL лідерства – STUDENT», яка зібрала більше півсотні учасників закладів вищої освіти (НПУ імені М.П.Драгоманова, КНЕУ імені Вадима Гетьмана, Одеський національний політехнічний університет, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого), залучених фахівців соціальної сфери  та громадських діячів для проведення інтелектуального Квесту «Глобальні цілі сталого розвитку» за підтримки Представництва ООН в України.

 

   Висловлюємо щиру вдячність за гостинність та згуртованість колективу Навчально-наукової бази «Синевир» під керівництвом Анатолія Юрійовича Дербака за можливість проведення Літньої програми Школи  в мальовничому куточку Закарпаття з чистим повітрям, природним джерелом мінеральної води, чаруючим гірським краєвидом.

   Учасники Школи висловлюють  вдячність директору НПП «СИНЕВИР» Миколі Юрійовичу Дербаку за можливість розміщення Локацій Квесту «Глобальні Цілі сталого розвитку», проведення освітньо-екологічного туру «Школи SOCIAL лідерства – STUDENT» та підтримку студентського лідерського руху.

school soc lider 1

   Успішність організації та проведення тренінгових занять, майстер-класів, дискусій, спікерських дебатів було забезпечено організаторами (керівники школи Д. Бибик та І. Савельчук), командою тренерів (Д. Бибик, І. Савельчук, В. Сироватко, І. Івженко,) та спікерів (А.Вовк, Т.Бак), які створили неформальне середовище й умови для розвитку лідерського потенціалу учасників.

  Літня Програма «Школи Social лідерства–Student» факультету соціально-економічної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова була успішно реалізована завдяки активності студентської молоді, що здобувала навички та компетенції соціальних лідерів, розкривала нові можливості для розвитку власного лідерського потенціалу, зокрема у сфері сталого розвитку. Тому успішність проведення інтелектуального Квесту з Глобальної програми ООН до 2030 року «Цілі сталого розвитку» цілком залежало від партнерської співпраці організаторів Школи з командою волонтерів Представництва ООН та Благодійної організації «Інститут Благодійності».

school soc lider 2

   Цей Квест показав, що це інтелектуальне змагання команд, учасники яких повинні виконувати на швидкість заздалегідь підготовлені завдання, відповідно до ключових напрямів сталого розвитку, яких сьогодні дотримуються усі країни світу.

  Можливість не тільки виявити найкращі практики у сфері сталого розвитку, а й запропонувати шляхи пришвидшення розвитку лідерства завдяки спіральній динаміці була реалізована учасниками Школи у тренінговій діяльності під керівництвом Ірини Савельчук.

  Команда Школи, на думку Дар'ї Бибик, продовжує працювати над розширенням можливостей неформальної платформи з розвитку лідерського потенціалу, тому повідомляємо про запуск «Програми для майбутніх лідерів» від студентів-учасників Ірини Шандар, Вікторії Амеліна, Анастасії Сіврук.

school soc lider 3

   Отримання сертифікатів учасниками Літньої Школи тільки підтвердили їх активну лідерську позицію та прояв власного інтелектуально-творчого потенціалу, що надало сподівання організаторам та тренерам продовжувати зусилля щодо формування умов з поширення студентського лідерського руху НПУ ім. М.П. Драгоманова.

  Ми вдячні всім організаторам, учасникам і тренерам за активну участь у роботі Літньої Школи, за спонсорську підтримку ТОВ «Моршинська» та партнерську взаємодію Представництву ООН в Україні та  Благодійній організації «Інститут Благодійності».  

school soc lider 4

Керівництво «Школи SOCIAL лідерства – STUDENT»,

Наукове товариство НПУ імені М.П. Драгоманова

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter