Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Ще одна непоправна втрата спіткала наукову спільноту

Ще одна непоправна втрата спіткала наукову спільноту

6 листопада 2020 року на 79-му році життя відійшла у вічність Олександра Яківна Савченко – видатний вчений-педагог, віце-президент Національної академії педагогічних наук України, головний науковий співробітник відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, академік-засновник Національної академії педагогічних наук України, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, почесний професор НПУ імені М.П.Драгоманова, фахівець у галузі загальної педагогіки і дидактики початкової школи.

Колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова висловлює щирі співчуття рідним і близьким Олександри Яківни. Вона була професіоналом, якого любили і цінували, педагогічним талантом якої захоплювались і учні, й колеги. Світла і добра пам'ять про неї назавжди залишиться в наших серцях.

Вічна пам’ять та спокій її душі!

savchenko

Пресслужба університету