Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Шановні наші першокурсники!

Шановні наші першокурсники!

Щиро вітаю вас у нашій Драгоманівській родині! З початком Вашого навчання в одному з кращих закладів вищої освіти України, лідері педагогічної освіти нашої держави –  НПУ імені М.П. Драгоманова!

Вас чекають надзвичайні і незабутні студентські роки. Так, вони  не будуть простими, буде багато злетів і падінь, проте переконаний, вони будуть захопливі й цікаві. Якщо докладете трішки зусиль, то Вас чекатиме успіх і перемога – Ви здобудете омріяний диплом, якісні знання, дослідницькі вміння та необхідний набір компетенцій, аби стати затребуваним висококваліфікованим фахівцем та професіоналом у своїй справі.

Нехай роки навчання у нашому університеті будуть для вас цікавими, продуктивними, насиченими подіями, Вашими досягненнями та здобутками! Рухайтесь вперед, підкорюйте нові вершини та досягайте своєї мети!

Ваш ректор

Віктор Андрущенко