Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Розвиваємо міжнародну співпрацю з Університетом Кардинала Штефана Вишинського у Варшаві

Розвиваємо міжнародну співпрацю з Університетом Кардинала Штефана Вишинського у Варшаві

    4-7 червня 2019 року декан факультету соціально-економічної освіти професор Володимир Євтух на запрошення Університету Кардинала Штефана Вишинського у Варшаві взяв участь у конференціях «Плюралістична ідентичність: реальність чи шизофренія 21-го століття» та «Трактування людини і їх наслідки для соціального життя». На конференції В. Євтух виступив з доповіддю «Плаваюча» ідентичність у поліетнічному суспільстві: джерела і висліди». Професор був залучений також до Наукового комітету конференцій.

 

   Під час перебування у Варшаві Володимир Борисович провів консультації з професорами Університету, зокрема директором Міжнародного центру міжкультурного та міжрелігійного діалогу колишнім Ректором Університету Кардинала Штефана Вишинського ксьондзом професором доктором хабілітованим Генріхом Скоровскі, директором Інституту соціології цього ж університету професором доктором хабілітованим Кшиштофом Вєлєцкі, професором Ягеллонського університету доктором хабілітованим Лєшеком Корпоровічом, доктором педагогіки деканом Вищої державної школи інформатики і педагогіки у Ломжі Сильвією Яскулою, професором Університету Ворвік, відомим соціологом, членом-засновником Папської академії суспільних наук у Ватикані, колишнім президентом Міжнародної соціологічної асоціації Маргарет Арчер. У результаті була досягнута домовленість про розвиток співпраці з НПУ імені М.П. Драгоманова і заплановано засідання Наукової етносоціологічної школи професора Володимира Євтуха у вересні цього року у Києві на тему «Етнорелігійний чинник у суспільному розвитку України і Польщі».

Факультет соціально-економічної освіти

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter