Прес-анонс

13 березня 2019 року о 14.00 у НПУ імені М.П. Драгоманова відбудеться урочисте засідання Вченої ради університету (центральний корпус, вул. Пирогова, 9, 231), на якому буде урочисто вручено академічну мантію та диплом Почесного доктора Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Мирославу Михайловичу Скорику, відомому композитору, музикознавцю, кандидату мистецтвознавства, народному артисту України, лауреату Премії імені Т.Г. Шевченка, Герою України.

Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у висвітленні цього заходу.

Попередня акредитація журналістів триватиме до 18.00 12 березня  за тел. (044) 235-90-18, 095-897-13-36 або на pressa@npu.edu.ua.