Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Посвята першокурсників у студенти

Посвята першокурсників у студенти

1 kurs   3 вересня 2018 року о 10.00 у Міжнародному центрі культури і мистецтв Профспілок України (Жовтневий палац; адреса: Алея Героїв Небесної Сотні, 1) відбудуться урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у студенти. Церемонію вручення символів студентства – Ключа від Країни Знань та Студентського квитка – супроводжуватиме незабутня концертна програма. Запрошуємо долучитися до цієї незабутньої хвилюючої миті у житті кожного студента.

Згідно наказу ректора № 323 від 29 серпня 2018 року декани факультетів мають забезпечити організацію навчального процесу в понеділок 03.09.2018 р. для студентів першого року навчання з урахуванням проведення урочистостей в першій половині дня та дотримання тижневого обсягу аудиторного навантаження.