Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Підготовка приміщень університету до нового навчального року

Підготовка приміщень університету до нового навчального року

npu 1    Відповідно до розпорядження проректора із науково-педагогічної та адміністративно-господарчої роботи М. С. Корця № 29 від 17.08.2018 року була створена робоча група у складі керівників інженерних та господарських служб із залученням комендантів навчальних корпусів, завідувачів гуртожитків та керівництва студентського містечка, яка мала на меті провести обстеження готовності навчальних корпусів та гуртожитків до нового 2018/2019 н. р. До 23 серпня 2018 року проводилось  обстеження приміщень навчальних корпусів та гуртожитків і надано експертну оцінку стану їх готовності до навчального року з внесенням конкретних пропозицій по кожному з об’єктів щодо поліпшення їх стану.