Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Нові міжнародні звершення Драгоманівців!

Нові міжнародні звершення Драгоманівців!

Щиро вітаємо академічного координатора - професора М. Нестерову, робочу групу та всю академічну спільноту університету з перемогою НПУ імені М.П Драгоманова у цьогорічному конкурсі Еразмус + КА 2 в якості національного координатора з структурним національним проєктом

«Університети-Громади: посилення співпраці» (тривалість 48 місяців), що націлений на підсилення третьої місії університету в процесі структурних реформ української освітньої системи шляхом створення національного керівництва соціальної відповідальності та залучення університетів до зміцнення співпраці між університетами та громадами, підвищення стійкості, інклюзії та соціальної згуртованості в освіті України.