Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Нові міжнародні звершення драгоманівців!

Нові міжнародні звершення драгоманівців!

Щиро вітаємо академічних координаторів, робочі групи та всю академічну спільноту університету  з перемогою двох проектів НПУ імені М.П Драгоманова у цьогорічному конкурсі Еразмус + Жан Моне

:

1. Центр досконалості Жана Моне "Європейські Студії соціальних інновацій в освіті" . Академічний координатор - Марія Нестерова, керівник Центру досконалості Жана Моне, професор Кафедри Жана Моне "Соціальні та культурні аспекти Європейських Студій", професор, доктор філософських наук, професор кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності.
  2. Модуль Жана Моне "Кращі практики ЄС зі STREAM-освіти для майбутніх вчителів". Академічний координатор - Оксана Струтинська, доктор педагогічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій і програмування факультету математики, інформатики та фізики