Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Навчання студентів Тернопільського педагогічного університету за програмою академічної мобільності

1 жовтня Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова та безпосередньо факультет природничо-географічної освіти та екології зустріли студентів із Тернопільського педагогічного університету за програмою академічної мобільності.

Ми щиро раді вітати студентів-тернопільчан!

Ректор університету академік Віктор Андрущенко, проректори Григорій Торбін та Роман Вернидуб із радістю поспілкувалися з студентами та побажали їм успіхів у навчанні, знайти нових друзів та відвідати усі історичні місця Києва.

stud EU prev

Проєкт фінансується Британською Радою та Європейським Союзом.