Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Наказ ректора від 27.05.2020 р. № 153 "Про продовження карантинних заходів та завершення 2019/2020 н.р."

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 р. №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», наказу Міністерства освіти і науки України від 16.03.2020 р. № 406, відповідно до листів Міністерства освіти і науки України від 27.03.2020 р. № 1/9-178 та від 27.04.2020 р. № 1/9-224 з метою запобігання поширення коронавірусної  інфекції  CОVID-19 та успішного завершення 2019/2020 навчального року

НАКАЗУЮ:

1. Продовжити до 22 червня 2020 року карантинні заходи з дотриманням вимог щодо провадження освітньої діяльності, визначені наказами від 11.03.2020 р. № 187-П, від 31.03.2020 р. № 129 та від 23.04.2020 р. № 135.

2. У випадку прийняття рішення Постійною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) щодо послаблення протиепідемічних заходів за умови виробничої необхідності в приміщеннях університету можуть бути організовані:

1) за поданням деканів відповідно до рішення вчених рад факультетів:

- проведення семестрової та випускної підсумкової атестації здобувачів вищої освіти;

- здійснення освітнього процесу, пов’язаного з освітою дорослих;

- проведення практичної підготовки, лабораторних робіт та тренажерних занять;

- отримання документів про вищу освіту;

2) за поданням проректора з наукової роботи:

- проведення публічного захисту наукових досягнень у формі дисертацій та відповідних підготовчих заходів.

3. Деканам факультетів забезпечити завершення навчального року в терміни, передбачені графіками навчального процесу, зі змінами, обумовленими карантинними вимогами. При цьому організувати оформлення в установлені терміни навчально-облікової та звітної документації, забезпечити видачу дипломів про вищу освіту без організації масових заходів.

4. Роботу працівників адміністративно-господарського персоналу та інших служб забезпечення життєдіяльності та утримання інфраструктури університету організувати згідно з графіками, затвердженими в установленому порядку,  з  дотриманням пропускного режиму.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчально-методичної роботи Р.М. Вернидуба, проректора з наукової роботи Г.М. Торбіна та проректора з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи М.С. Корця.

РЕКТОР УНІВЕРСИТЕТУ                                                                                                                                                               В.П. АНДРУЩЕНКО