Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Наказ ректора № 53 від 25 лютого 2022 року «Про оголошення канікул в умовах воєнного стану»

Наказ ректора № 53 від 25 лютого 2022 року «Про оголошення канікул в умовах воєнного стану»

    У зв’язку з уведенням воєнного стану в Україні відповідно до Указу Президента України № 64/2022 та з врахуванням листа Міністерства освіти і науки України від 25.02.2022 року № 1/3277-22

Н А К А З У Ю:

1. Оголосити з 28 лютого 2022 року в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова канікули на два тижні.

2. Деканам факультетів довести до відома здобувачів вищої освіти та працівників ввірених підрозділів інформацію щодо порядку діяльності університету в період воєнного стану та організувати проведення в дистанційному форматі інструктажів з техніки безпеки в надзвичайних ситуаціях.

3. Начальнику штабу цивільної оборони університету Т.О. Постолатій, начальнику відділу охорони праці університету О.Г. Святненко підготувати стислу інструкцію щодо поведінки здобувачів освіти та працівників університету в умовах воєнної загрози та технологічної небезпеки.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчально-методичної роботи Р. М. Вернидуба та проректора з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи М.С. Корця.

   Ректор  університету                                                                                                 В. П. Андрущенко

   
Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter