Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Наказ ректора № 391 від 23 жовтня 2021 року «Про організацію освітнього процесу в умовах продовження дії карантинних заходів в НПУ імені М. П. Драгоманова»

Наказ ректора № 391 від 23 жовтня 2021 року «Про організацію освітнього процесу в умовах продовження дії карантинних заходів в НПУ імені М. П. Драгоманова»

     У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.20 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобіганню поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», зі змінами, постанови Головного санітарного лікаря України №9 від 26.08.21 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19)» та  листа Міністерства освіти і науки України від 21.10.21 №1/9-558 «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час епідемічної небезпеки»

 

НАКАЗУЮ:

 

1. З 25 жовтня 2021 р. по 15 листопада 2021 р. організувати освітній процес в НПУ імені М. П. Драгоманова за дистанційними технологіями навчання.

 

2. Деканам факультетів при організації навчання з використанням технологій дистанційного навчання забезпечити контроль виконання графіків освітнього процесу та навчальних планів, дотримання розкладів навчальних занять та виконання студентами індивідуальних навчальних планів. Передбачити можливість перенесення обов’язкових аудиторних (лабораторних, практичних) занять для проведення в період після 15 листопада 2021 року.

 

3. Проректору з навчально-методичної роботи Р. М. Вернидубу забезпечити постійний моніторинг за якістю організації освітнього процесу та дотриманням вимог забезпечення якості вищої освіти.

 

4. Директору центру цифрових освітніх технологій М. А. Умрик забезпечити методичний супровід та організацію роботи модераторів факультетів щодо забезпечення проведення викладачами університету навчальних занять за допомогою дистанційних технологій, відповідно до робочих програм навчальних дисциплін, затверджених в установленому порядку.

 

5. Начальнику Навчально-методичного центру І. С. Маркусь забезпечити організаційно-методичний супровід підготовки електронних розкладів та ведення електронних журналів успішності, контроль за дотриманням графіків освітнього процесу, виконанням навчального навантаження професорсько-викладацьким складом.

 

6. Для забезпечення життєдіяльності університету та утримання його інфраструктури роботу працівників адміністративно-господарського персоналу та інших служб організувати згідно графіків, затверджених в установленому порядку, а роботу працівників експлуатаційно-технічного відділу та автогосподарства здійснювати в штатному режимі.

 

7. Директору студентського містечка В. І. Коваленку посилити пропускний режим у гуртожитках університету, забезпечити проведення санітарно-гігієнічних заходів та моніторинг стану здоров’я мешканців. На період дистанційного навчання за студентами зберігається можливість проживати в гуртожитках університету.

 

8. Проректору з перспективного розвитку та інфраструктури університету І. А. Гамулі посилити контроль за дотриманням пропускного режиму до корпусів та територій університету, дотримання карантинних вимог.

 

9. Призупинити проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного, мистецько-розважального характеру в усіх корпусах, гуртожитках та на території університету.

 

10. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з навчально-методичної роботи Р. М. Вернидуба.

     

                РЕКТОР УНІВЕРСИТЕТУ                                                                                           В. П. АНДРУЩЕНКО

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter