Головна / НОВИНИ / Оголошення / Загальноунівеситетські / Драгоманівці здобули перемогу у конкурсі з «Цивільної безпеки (Безпеки життєдіяльності)»

Студентка 4 курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта (Сурдопедагогіка) факультету спеціальної та інклюзивної освіти Мар’яна Кельман виборола перемогу (диплом І ступеня) у II етапі Всеукраїнсього конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань «Цивільна безпека (Безпека життєдіяльності)», що проходив у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності (м. Львів, березень 2020 р.).

Вітаємо дипломантку та її наукового керівника доктора педагогічних наук, професора кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова Світлану Вікторівну Шмалєй з перемогою, бажаємо подальших наукових звершень та досягнень!

Пресслужба університету