Головна / НОВИНИ / Оголошення / Співчуття / Вічна і світла пам’ять

Вічна і світла пам’ять

Добігає час, коли душа залишає земні обрії та лине у вись. Ми щиро сподіваємося, що Господь оселить її там, де спочивають праведні. Бо саме таким він був тут, на землі. Педагог із майже 60-річним стажем, фізик за освітою, працелюб за натурою, він ніколи не пасував перед труднощами, згуртовував колектив і націлював його на поступ уперед. Він був тим працівником, який ніколи не скупився на добре слово, підтримку, не шкодував ні сил, ні часу, щоб втілити намічене на освітянській ниві.

Колектив кафедри загальнотехнічних дисциплін та охорони праці інженерно-педагогічного факультету, а з ним і вся Драгоманівська родина щиро сумує з приводу втрати на 80 році життя колеги, наставника вчителя та друга

kaspersky 1

Касперського Анатолія Володимировича,

доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України, академіка Академії наук вищої освіти України.

Нехай Господь упокоїть його душу в своїх Небесних оселях.

Глибоко сумуємо з усіма, хто знав Анатолія Володимировича, і висловлюємо щирі співчуття його рідним, близьким, друзям.