Головна / Відділ ліцензування та акредитації / Корисні відомості для гарантів освітніх програм / Вебінар «Акредитація: як підготуватися та уникнути помилок?»

Вебінар «Акредитація: як підготуватися та уникнути помилок?»

10 грудня 2020 року з 14:00 до 17:00 Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти на платформі Zoom проведе вебінар для гарантів освітніх програм та груп забезпечення якості освітніх програм. Під час заходу учасники отримають відповіді на часті запитання, які виникають в процесі акредитації освітніх програм (ОП).

Спікери заходу: Сергій Квіт, Андрій Бутенко, Олена Єременко, Іван Назаров, Наталія Стукало, Богдан Моркляник, Михайло Винницький.

У програмі:

- Національне агентство і запровадження нової парадигми забезпечення якості вищої освіти: стан справ;

- підготовка ОП до акредитації;

- права ЗВО під час акредитації;

- особливості акредитації освітньо-наукових програм доктора філософії;

- роль стейкголдерів у формуванні та реалізації ОП;

- критерії оцінювання ОП: часті помилки та підказки;

- відповіді на актуальні питання.

Шановні колеги. Реєстрація на вебінар Нацагенства щодо акредитації освітніх програм завершена, оскільки подано заявок значно більше, ніж існує технічних можливостей для приєднання. Але 17 грудня 2020 року усім, хто бажає, буде надіслано відеозапис вебінару. Наразі Нацагенство вже надіслало листи із запрошенням на вебінар на імейли, вказані при реєстрації, однак ці листи можуть потрапити в спам. Перевіряйте і папку спам, будь ласка

Відділ ліцензування та акредитації

Якщо помітили помилку, то виокреміть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter